דיאטת HCG

דיאטה מהירה – איך עושים את זה

בחיפוש אחר דיאטה מהירה?


10 קילוגרם תוך שבועיים. האם זו המטרה שלך?


כאן נסביר לך כיצד זה אפשרי!


אתר תפריט דיאטה מזמין אותך להצטרף לחוויה יומיומית של טיפים, מתכונים ותפריטי דיאטה עם השקת דף פייסבוק חדש ומרתק.

יש לך ספק או שאלה לגבי התפריט? צריכה עזרה בדיאטה? פשוט לעשות לייק ולשאול! באתר תפריט דיאטה אנחנו רוצים לעזור לך!

דיאטה מהירה = דיאטה בריאה?

בהחלט ניתן להרזות מהר ובאופן משמעותי כל עוד עושים זאת בדרך הנכונה. המרשם הבסיסי להורדה במשקל מהירה היא פעילות גופנית מלווה בתפריט דיאטה דל קלוריות. כמה שההפרש בין כמות הקלוריות שאנו שורפים לבין כמות הקלוריות שאנו צורכים גדולה יותר, כך הירידה במשקל תהיה מהירה יותר.

דיאטה מהירה כשמה כן היא: אם נזרז את ההליך הזה, וניצור הפרש רב יותר בין הקלוריות הנשרפות לבין אלו שאנחנו כוללים בדיאטה, כך תהליך ההרזיה יהיה מהיר יותר.

דיאטה מהירה – איך לרדת במשקל

שעת פעילות גופנית ביום היא מתכון חשוב לדיאטה מהירה. אלא שפעילות אירובית ומאומצת במשך שעה, כזו שתשרוף כמות קלוריות רבה מאד, אינה אפשרית לכל אחד, ובטח שלא בהתחלת תהליך של רכישת כושר גופני.

אם מצבך טוב ופעילות גופנית כבר הייתה חלק מהשגרה, שעת פעילות גופנית מאומצת היא צעד חשוב לדיאטה מהירה. אם מזמן אינכם זוכרים כושר גופני מה הוא, תמיד אפשר להתחיל בהליכה. ארבעים דקות של הליכה מהירה אפשרית לכל מי שאינו סובל מבעיות בראיות.

תפריט הדיאטה צריך לנוע בין 1050 ל 1200 קלוריות. תפריט עם פחות מ 1200 קלוריות לא מומלץ, אבל עד 1050 קלוריות ביום אפשרי בזמן דיאטה מהירה, היינו כשבועיים. כאשר דבקים בתפריט דיאטה בטווח הקלוריות הנ"ל, ומוסיפים לכך פעילות גופנית כאמור, ניתן ליצור גרעון יומי של כ 500 קלוריות, דבר המוביל להשלת כקילוגרם שומן ביום.

דיאטה מהירה – תפריט דיאטה

בנוסף להפרש בין צריכת והושלת קלוריות, פעולה יעילה במיוחד לשיפור התוצאות בזמן דיאטה מהירה הוא תהליך ניקוי רעלים. ניקוי שכזה יכול לגרום להורדה מהירה ומשמעותית במשקל, אשר תקנה לכם בריאות כערך מוסף.

הגוף אוגר רעלים באופן עקבי ומתמשך. בהיותנו בראשה של שרשרת המזון. חלק ניכר מהמאכלים שאנו צורכים, בין אם מדובר בפירות וירקות, מוצרי בשר וחלב או דגנים וקטניות, מכילים רעלים שונים, כגון חומרי הדברה, הורמונים סינטטיים, אנטיביוטיקה ומתכות כבדות.

הכבד, האיבר הפנימי העיקרי האחרי לניקוי הגוף, אינו מסוגל להתמודד עם חלק מרכיבים כימיים אלו. אפשר להסביר זאת כך: הכבד אינו מזהה את הרכיבים, ולכן אינו יודע "מה לעשות" איתם. התוצאה הישירה היא שגם הכבד, גם הדם עצמו, וכמוון שאיברים פנימיים נוספים כגון הכליות והלבלב, מתחילים לאגור זוהמה זו.

שימוש בתכשיר לניקוי רעלים הוא פתרון מעולה להורדה במשקל. לעתים, רק כתוצאה מניקוי הגוף, ניתן להושיל 3 או 4 קילוגרמים. כמובן שאותם קילוגרמים היו נטל על גופנו, כך שמעבר לרעלים העוזבים את הגוף, משתפרת יכולתו לבצע חילוף חומרים תקין. גורם נוסף להצלחת הדיאטה.

גרין מגמה הוא התכשיר המומלץ ביותר לתהליך ניקוי בריא ואפקטיבי ואתו יש לרכוש. המוצר מכיל עשב שעורה אורגני צעיר, הניקטף בתחילת גדילתו, כאשר ערכו התזונתי עשיר במיוחד. עשב השעורה מכיל רכיבים תזונתיים רבים, אך מביניהם הכלורופיל הוא הרכיב העיקרי לשיפור תוצאות דיאטה מהירה.

את הגרין מגמה יש לרכוש בצורת אבקה, ולא בטבליות. הדבר נכון במיוחד למי שרוצה להוסיף אותו לתפריט הדיאטה.יכולת הגוף לספוג את החומרים המזינים של עשב השעורה, גבוהים בהרבה כאשר נוטלים את האבקה. את האבקה יש להוסיף למשקה קר (ויש להימנע משימוש במשקה חם). חשוב במיוחד בבוקר מוקדם, לפני ארוחת הבוקר, שהדבר הראשון ממנו ניזונים תהיה אבקת הגרין מגמה. בנוסף כדאי ליטול אותו שנית לפני השינה, ורחוק כמה שאפשר מארוחת הערב. רכשו את המוצר כאן.

אבוד נוזלים בזמן דיאטה מהירה

מעבר לקלוריות, דרך נוספת להרזיה מהירה היא אבוד נוזלים. על אף שזו לא הורדת משקל שתחזיק מעמד לאורך זמן, והגוף בסופו של דבר יחזיר לעצמו לפחות חלקית את הנוזלים שאבדו לו, למקרים של צורך בדיאטה מהירה, אם לחתונה או אירוע אחר, או פשוט כי חייבים כבר להתחיל ולהרגיש רזים יותר, ניתן לעשות כמה פעולות שיעזרו לאבד נוזלים.

תחילה יש להימנע ממלח וממאכלים מלוחים. הנתרן, הרכיב העיקרי במלח, גורם לאגירת נוזלים בגוף. כאשר אתם רוכשים מוצרי מזון, תמיד כדאי לבדוק את רמות הנתרן, שחייבות להיות מוצגות על המוצר. הימנעו ממוצרים בעלי רמות העולות על 150 מ"ג לכל 100 ג"ר בתקופת דיאטה מהירה.

כמו כן, יש להינמע ממאכלים עשירים בעמילן, כגון תפו"א, שגם הם עוזרים לגוף לאגור נוזלים.

רכיב חשוב נוסף בתפריט הדיאטה, הוא כמות החלבונים. על אף שישנם דיאטות מהירות שאינן כוללות חלבונים כלל, כגון דיאטת מרק כרוב, דיאטות אלו גורמות לירידה במשקל בעיקר על ידי איבוד נוזלים.

אך מה שיותר חשוב לדעת: בשל העדר חלבונים בתפריט הדיאטה, יתכן ובמקום לאבד עודפי שומן, ההרזיה תהיה תוצאה מאבדן מסת שריר. ההפך מהרצוי! דיאטה מהירה בריאה ונכונה גורמת לשרפת עודפי שומן!

לכן מומלץ לאכול הרבה חלבונים לא שומניים (כגון בשר עוף, דגים או ביצים), ולחלק אותם בשווה לאורך היום, כדי למנוע שרפת שרירים ולעודד שרפת שומן. החלבונים מזינים את בניית השריר וכך מונעים אבדן מסת שריר.

בזמן הפעילות הגופנית, חשוב במיוחד לאכול חלבון לפני ואחרי. טיפים נוספים לשמירה על מסת שריר תמצאו בטיפים לדיאטה שלנו.

דיאטה מהירה – מאכלים מומלצים

ירקות, כולל עלים ירוקים, פירות (יש להימנע מענבים), חלבונים, ומזון נטול שומן הם הרכיבים העיקריים בתקופת דיאטה מהירה. מומלץ לאכול כמות קטנה של אורז מלא ביום, דבר שיגרום לגוף להיכנס לתהליך של ניקוי רעלים, יעודד את פעילות המעיים ויעזור להרזיה תוך הקפדה על דיאטה בריאה.

כאשר בוחרים בבשר, יש להקפיד על בשר רזה, ללא שומן, ולתת העדפה לדגים. בשר בקר ואפילו בשר עוף קשים יותר לעיכול. אמנם הדבר גורם הרגשת שובע, ויש בו תועלת בזמן דיאטה ממושכת, אבל בזמן דיאטה מהירה עדיף לא לצרוך מאכלים "כבדים", ולשמור על זרימה טובה בתפקוד מערכת העיכול.

במוצרי חלב טוב להקפיד על מוצרים דלי שומן, ולבדוק את רמות הנתרן, שבגבינות מסוימות הן גבוהות במיוחד.

דיאטה מהירה – טיפים נוספים

  • הקפידו על אכילת שלושה ארוחות ביום ושני חטיפים או ארוחות ביניים.
  • אם פספסתם ארוחה, על תפצו את עצמכם. ארוחות גדולות הם מתכון גרוע לדיאטה מהירה.
  • הקפידו לאכול בישיבה, ללעוס היטב את המזון, ולהקדיש את הזמן הזה לתזונה בלבד. לעיסה טובה עוזרת מאד לתהליך העיכול, וההתמקדות בפעולת האכילה עוזרת לתת לנו הרגשה של שובע.
  • רוקנו את הבית ממאכלים מפתים. אין פיתוי, אין סטייה מתפריט הדיאטה.
  • בזמן דיאטה מהירה חשוב להיות עסוקים. השעמום וחוסר מעש הם סיבה נהדרת לגשת למקרר...
  • הקפידו לשתות כאשר אתם צמאים כדי לא לבלבל את הגוף בין הרגשת צימאון ורעב. אלא אם חם מאד, או בזמן פעילות גופנית, עדיף שלא לשתות הרבה, אלא קצת מים בכל פעם.יעוץ תזונתי