דיאטת נקודות

שומרי משקל ודיאטת הנקודות

שומרי משקל היא חברה הפועלת בעשרות מדינות בעולם ומוכרת ללקוחות שלה את דיאטת שומרי משקל ומוצרים נלווים.

דיאטת שומרי משקל היא דיאטת נקודות המבוססת על הקצאת ערך לכל מזון. בדיאטת שומרי משקל כל משתתף מקבל כמות נקודות מסוימת שבהם מותר להשתמש לבניית התפריט.

יש לך ספק או שאלה לגבי התפריט? צריכה עזרה בדיאטה? פשוט לעשות לייק ולשאול! באתר תפריט דיאטה אנחנו רוצים לעזור לך!

שומרי משקל – כך זה התחיל

שומרי משקל נוסדה בתחילת שנות ה 60 ע"י עקרת בית מברוקלין, ניו יורק, בשם ג'ן נידג'ט. גברת נידג'ט התמודדה עם עודף משקל והתנסתה בדיאטות רבות ללא הצלחה. לאחר שהצליחה להרזות כ 10 ק"ג, הרגישה שאין לה עוד את הכוח להתמיד בדיאטה.

נידג'ט לא אמרה נואש, והזמינה חברות בעלות משקל עודף ליצור קבוצת תמיכה.מקבוצה זו נוצרה חברת שומרי משקל. ג'ן מכרה את החברה בסוף שנות השבעים, אך ממשיכה לתפקד כיועצת לחברת שומרי משקל. כיום היא בת 89.

חברת שומרי משקל עברה תהפוכות רבות ובעלים רבים, ורק בסוף שנות ה 90 השיקה את שיטת הנקודות המפורסמת. בסוף שנת 2010 חברת שומרי משקל הציגה את שיטת הנקודות החדש בשם נקודות פלוס.

הפילוסופיה של שומרי משקל

על אף שהדיאטות השתנו במהלך השנים, הרעיון שמאחורי הדיאטות נשמר: פיתוח דיאטות על בסיס נתונים מדעיים, עידוד לשינוי הרגלי אכילה ופעילות גופנית, ועידוד קבוצות תמיכה.

על אף הישענותם על מחקרים מדעיים, לא תמיד מגובים הפרסומים של החברה במחקרים. בעיקר בנוגע לאחוזי ההצלחה של הדיאטה. אם כל זאת, כחברה בע"מ הנסחרת בבורסה בארה”ב, מקפידים בשומרי משקל לתת גיבוי ומענה של ממש ללקוחות.

גם כיום חברת שומרי משקל נותנת דגש לתזונה נכונה והרזיה שפויה, ולאחרונה חזקה את עמדתה נגד מזון מתועש.

יעוץ תזונתי